Kargo ve Teslimat

İnternet mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde Türkiye’nin her yerine kargo ücreti 30 TL’dir. Mobil uygulamaya özel 500 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Ürünlerimiz size özel ve el yapımı olduğu için tahmini teslimat süresi, bulunduğunuz adrese göre 5-10 iş günü arasında değişkenlik gösterecektir (Pazar günleri ve resmi tatiller hariçtir).
Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms gönderilecektir. Sms içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.
Gönderileriniz bölgenize en uygun kargo firması aracılığı ile teslim edilmektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
Kusurlu ürünler haricindeki kargo bedeli müşteri tarafından karşılanır.
Teslimat sırasında ürünlerin ambalajını açtırıp, ürünün size sağlam teslim edilip edilmediğini kontrol ediniz. Üründe herhangi bir hasar olmadığından emin olduğunuzda sevk irsaliyesini imzalayarak teslim alınız. Ürünün hasarlı çıkması halinde ise ürünü teslim almayıp, hasar tespit tutanağı tutturmanızı önemle rica ederiz.
Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.