/İade Şartları
İade Şartları 2019-04-17T20:12:23+00:00

İade Şartları

Ürün İade Koşulları

Tüketicinin isteği üzerine yapılan özel tasarımlarda tüketicinin onayı ile başlayan hizmetlere ilişkin cayma hakkının kullanılması yönetmelik gereği mümkün değildir. Bu kapsamda para iadesi yapılmamaktadır.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ile birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Bu konuda ayrıntılı bilgi almak isterseniz bilgi@cicibicikeceler.com adresine e-mail göndererek Cicibici Keçeler Müşteri Hizmetleri Birimi’ne başvurunuz.

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde bilgi@cicibicikeceler.com adresinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir.

Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. (Ürün iade edilirken kargo ile gönderiliyorsa kargo ücreti müşteriye aittir.)

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

CİCİBİCİ KEÇELER

error: