/Gizlilik ve Güvenlik Politikası
Gizlilik ve Güvenlik Politikası 2018-09-16T18:23:45+00:00

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikamız

www.cicibicikeceler.com Sitesi Gizlilik ve Güvenlik İlkeleridir.
1. Bu gizlilik ilkeleri Cicibicikeçeler’in gizlilik konusundaki sorumluluklarının tesbiti için hazırlanmıştır. Aşağıdaki maddeler www.cicibicikeceler.com web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir.
2. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların giderilmesi ve İnternet sitemizi yönetmek için kullanacağız. IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır.
3. Sitemizde alışveriş sepetinizin takibi için Cookie’lerden yararlanılmaktadır. Cookie’lerden size ilgi alanlarınız doğrultusunda içerik sunulması ve tekrar tekrar şifre girmemeniz için şifrenizin saklanması gibi konularda yararlanılmaktadır.
4. Sitemizin üye kayıt formunda kullanıcılarımız, iletişim bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta adresi ……gibi) girmelidir.
Bu formda aldığımız iletişim bilgilerini kullanıcılarımıza, firmamız ve tarafımızca belirlenen firmalar hakkında bilgi ve kampanya haberleri ve materyallerini göndermek için kullanmaktayız. İletişim bilgileri ayrıca kullanıcılarımızla iletişime geçmemiz gerektiğinde kullanılacak ve kullanıcımızla iletişime geçmek isteyen diğer firmalarla paylaşılmayacaktır.
5. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak, sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Bunun için müşteri hizmetlerine telefon, e-posta veya iletişim formu ileterek isteklerini belirtmeleri yeterlidir.
6. Alınan finansal bilgiler satın alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.
7. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. İstatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgileri istenilen tüm durumlarda kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması durumlarında kullanılacak, ayrıca tarafımızca belirlenen diğer firmalarla da paylaşılmayacaktır.

GÜVENLİK

Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır.

SSL Güvenlik Sertifikası

Kredi Kart Bilgilerinizi asla saklamıyoruz. Bu yüzden her alışverişinizde yeniden Kredi Kart bilgilerinizi girmenizi istiyoruz. 128 bitlik şifreleme (Yüksek); RSA 2048 bitlik veri aktarımı, SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure/3 Boyutlu Güvenli Alışveriş sayesinde kredi kart güvenliğinizi riske atmadan dilediğiniz her zaman güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Yeşil Adres Çubuğu

Kredi kart bilgilerini girdiğiniz sayfada adres çubuğundaki adresin başında bulunan “http” ibaresinin “https” olarak “s” (secure – güvenli) takısı aldığını ve adres çubuğunun hemen sağ tarafına kilit ikonunun geldiğini göreceksiniz. Bu ikon, bulunduğu sayfada tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz bilgilerin tamamın şifrelenmiş olarak gittiğini göstermektedir. Bu ikona tıklayarak sertifikanın geçerliliği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ve adres çubuğunun yeşil olması da en son güvenlik teknolojisini kullandığımızın bir göstergesidir.

3D Secure / 3 Boyutlu Güvenlik

3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir.

Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği “güvenli internet alışverişi” çözümleri ile, hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.
Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

www.cicibicikeceler.com olarak bizde, tüm dünyada daha güvenli internet alışverişinin sağlanabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen e-ticaret 3D SECURE uygulamasını kullanmakta ve eğer kredi kartınızı aldığınız banka, bu sistemi destekliyorsa, 3D Secure yöntemini kullanarak alışveriş yapma imkanı sunmaktayız.

CİCİBİCİ KEÇELER

error: